Yhteystiedot

Yhdistyksen sähköpostiosoite:

miestentasaarvo[at]gmail.com (jäseneksi liittyminen)

Hallitus 2009

Puheenjohtaja: Juuso Erno FM jerno[at]welho.com

Varapuheenjohtaja: Pasi Malmi HTT pasi.malmi[at]netti.fi Väitteli helmikuussa 2009 miehiin kohdistuvasta sukupuolisyrjinnästä.
Pasi Malmi – Publications

Sihteeri: Jukka Lampinen jukka.lampinen[at]gmail.com

Rahastonhoitaja: Okko Hartikainen okko.hartikainen[at]gmail.com

Jäsen: Joonas Kekkonen joonas.kekkonen[at]vaestoliitto.fi

Jäsen: Henry Laasanen YTM henry.laasanen[at]gmail.com Valmistelee väitöskirjaa otsikolla ”Miksi miesten ongelmista ei tule tasa-arvo-ongelmia?”. Kirjan ”Naisten seksuaalinen valta” kirjoittaja. Blogi Ihmissuhteet ja tasa-arvo

Jäsen: Hannu T. Sepponen sepponen[at]tamperelainen.org ”Mies vailla tasa-arvoa” kirjan toimittaja.

Kommentointi on suljettu.

%d bloggers like this: